Pejanit i gjendet heroinë, arrestohet

Pejanit i gjendet heroinë, arrestohet

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar pasi që gjatë kontrollimit të tij i janë gjetur dhe konfiskuar gjashtë paketime të vogla substanca të dyshuara narkotike të llojit heroinë.

Gjatë kontrollimit të shtëpisë i është gjetur dhe konfiskuar gjashtëdhjetë e katër (64) paketime substanca të dyshuara narkotike të llojit heroinë. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

TAGS