Pëlqehet kënga e Dafinës dhe Taynës, arrin këtë shifër klikimesh

Pëlqehet kënga e Dafinës dhe Taynës, arrin këtë shifër klikimesh
Tash esht Koha

16:59 |

Dafina Zeqiri dhe Tayna po shijojnë suksesin e këngës së re.

Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin “Bye Bye”, të cilit ia shoqëruan edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Në klip, dy artistet erdhen tejet të ‘nxehta’, ndërsa kënga po pëlqehet nga fansat e tyre.

I ngjajshëm

Deri tani, kjo këngë ka marrë 7 milionë klikime në kanalin YouTube, sukses të cilit padyshim që i gëzohen vetë autoret e këngës.

[embedded content]

Për ndryshe, si Dafina ashtu edhe Tayna janë shumë aktive me koncerte gjatë kësaj sezone. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

16:59 |

Tash esht Koha
TAGS