Për një muaj, 12 milionë klikime në klipin “Kujtime” nga Capital T

Capital T publikoi muaj më parë atë që të do të ishte kënga më e mirë e këtij fillim viti.

“Kujtime” u pëlqye tej mase nga publiku që shqiptar.

Proejkti u punua nga BO Beatz dhe në klip nga Imagine Films.

Kënga ka arritur tashmë 12 milionë klikime në YouTube.

Projekti i radhës i Capital T publikohet më 16 mars. /Telegrafi/

TAGS