Perez: Na pëlqen një futbollist francez, dua ta transferoj në Real Madrid

Perez: Na pëlqen një futbollist francez, dua ta transferoj në Real Madrid
Tash esht Koha
8:20 | 12 Shtator 2019

Florentino Perez ka konfirmuar interesimin për transferimin e një ylli francez në Real Madrid.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka konfirmuar interesimin për transferimin e një ylli francez, por nuk e ka përmendur emrin e tij.

“Los Blancos” gjatë verës janë spekuluar me blerjen e Kylian Mbappe nga Paris Saint-Germain dhe Paul Pogba nga Manchester United.

Por, Perez ka shtuar spekulimet duke konfirmuar objektivin e blerjes së një ylli të madh francez, transmeton lajmi.net.

“Vetëm nëse nuk na shesin”, deklaroi Perëz për “AS”.

“Sigurisht se na pëlqen një francez për të cilin thonë se jemi të interesuar por nuk janë duke e shitur”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS