Performanca e Rita Orës në Zvicër nëpërmjet fotografive 

Performanca e Rita Orës në Zvicër nëpërmjet fotografive 

Zvicra ka qenë destinacioni i radhës i Rita Orës.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, po e vazhdon turneun e saj nëpër vende të ndryshme të botës, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram, Rita po vazhdon t’i ndajë me ndjekësit disa prej momenteve nga koncertet.

Së fundmi ajo ka performuar në Zvicër dhe nga atje fansat kanë pasur mundësi që në Instagram ta shohin koncertin nëpërmjet fotografive.

Fotot e Ritës nga koncerti i saj në Zvicër ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

TAGS