Përfshihet nga flakët hyrja e Bashkisë së Kamzës (Video)

Përfshihet nga flakët hyrja e Bashkisë së Kamzës (Video)

Një zjarr ka përfshirë këtë të pardite Bashkinë e Kamzës. Ish-kryebashkiaku Xhelal Mziu publikon videon nga bashkia, ku duket tymi dhe flaka në hyrje të institucionit.Nuk dihen ende arsyet e këtij zjarri, por pritet që zjarrfikësit të mbërrijnë në vendngjarje për shuarjen e flakëve.