Përgjigja interesante e Agnesës kur e pyesin të zgjedh për një natë mes Lorikut dhe Robertit

Përgjigja interesante e Agnesës kur e pyesin të zgjedh për një natë mes Lorikut dhe Robertit
19:46 | 25 Tetor 2019

Agnesa Vuthaj ka dhënë përgjigje interesante kur u pyet të zgjedh për një natë mes Lorik Canës dhe Robert Berishës.

Agnesa Vuthaj ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte për detyrë të zgjedhte mes opsioneve që i kishte para saj, e në disa raste vihej në siklet për shkak të pyetjes që i bëhej.

Njëra prej pyetjeve ishte edhe se kë zgjedh për një natë mes Lorik Canës dhe Robert Berishës, me këtë rast dha një përgjigje të prerë për një arsye.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 5:08 mund të mësoni përgjigjen e Agnesës. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS