“Përputhen”/ Nuk do jetoj me vjehrrën, dua të bëj seks në kuzhinë me burrin

“Përputhen”/ Nuk do jetoj me vjehrrën, dua të bëj seks në kuzhinë me burrin
Tash esht Koha

Në emisionin “Përputhen” ditën e djeshme është folur për bashkëjetesën me vjehrrat. Ina Kollçaku një nga vajzat pjesëmarrëse është shprehur se është kundër kësaj bashkëjetese, pasi sipas saj, nuk ka privatësinë për të bërë seks në shtëpi.

Pjesë nga biseda

Ina: A do të jetoja me vjehrrën? Nuk besoj që po. Ngaqë jam një person që e vlerësoj shumë pavarësinë time dhe jam mësuar që të jem vetëm. Shikoj diçka të keqe në momentin që unë dua ta shijoj pjesën e martesës pa fëmijë, me mbathje në shtëpi duke bërë seks në kuzhinë, etj etj.

Garciano: Të drejt ka se në fakt e dëshiron robi këtë.

Edi Manushi: Për arsye kaq vulgare do të flakshe vjehrrën nga shtëpia.

Ervin Kurti: Mund ta bëj njeriu këtë edhe kur vjehrra është në gjumë.

Ina: Mund të vij bashkëshorti im tek shtëpia ime.

Edi Manushi: Mirë të jetonte ai me mamanë tënde dhe të jetonte ai me vjehrrën.

Ina: Por as mamanë time nuk do ta doja në shtëpi.

Edi Manushi: Ti nuk do të doje në shtëpi të jetoje me të tjerë.

Ina: Do të doja të isha unë me burrin tim dhe në të ardhmen unë me burrin tim dhe fëmijët e mi.

Tash esht Koha
TAGS