Pesë të lënduar, Geti ‘tallet’ me tërmetin

Pesë të lënduar, Geti ‘tallet’ me tërmetin
19:03 | 21 Shtator 2019

Pesë persona kanë mbetur të lënduar nga tërmeti i sotëm në Shqipëri.

Sot, Shqipëria u godit nga një tërmet që sipas sizmologëve ishte më i forti në dy dekadat e fundit dhe si pasojë e kësaj mbetën të lënduar pesë persona, shkruan lajmi.net.

Por për këtë gjë nuk i bëhet vonë Ghetto Geasyt i cili me në një foto të publikuar nga kunata e tij Luana Vjollca i kishte komentuar ‘Ti e paske bo tërmet’.

Ndërsa replika e moderatores e cila shumë shpejt fillon sezonin e ri televiziv ishte “Se dija që ka rënë kur e postova”. /Lajmi.net/

TAGS