Plagosje me armë në Peqin, i riu qëllohet me plumb në këmbë (Emri)

Plagosje me armë në Peqin, i riu qëllohet me plumb në këmbë (Emri)
Tash esht Koha

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar pak minuta më parë në Peqin ,ku i lënduar ka mbetur shtetasi Besmir Hakballa, i cili ka marrë plumb në këmbë.I plagosuri Hakballa është transportuar për në spitalin e Traumës në Tiranë pasi gjendja e tij është kritike. Grupi hetimor po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Tash esht Koha