Plas mes dy aktorëve të njohura turke/ Ja çfarë u bë “mollë e sherrit”

Plas mes dy aktorëve të njohura turke/ Ja çfarë u bë “mollë e sherrit”
Tash esht Koha

Beren Saat dhe Tuba Buyukustun janë konfliktuar edhe njëherë në distancë. Dy aktoret e njohura turke asnjëherë nuk kanë patur marrëdhënie të mira mes njëra-tjetrën “Bihteri” kohët e fundit ka luajtur disa  skena të nxehta në një serial në Netflix, skena të cilat u komentuan shumë në mediat turke.

Tuba Buyukustun mesa duket i ka gjykuar këto skena, duke u shprehur se ajo nuk do i luante kurrë ato skena që luan Beren Saat. Beren Saat i është përgjigjur menjëherë deklaratës duke thënë se e respekton kolegen, por ajo vetë nuk do fliste kurrë kështu për koleget.

Tash esht Koha
TAGS