Plumbi qorr ia godet murin e shtëpisë

Plumbi qorr ia godet murin e shtëpisë

Në fshatin Novosellë të Vitisë, një person ka raportuar se një plumb qorr ka goditur murin e shtëpisë së tij.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga drejtimi i panjohur, një plumb bredharak ka goditur në murin e shtëpisë së tij. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një predhë”, thuhet në raportin e PK-së.

Nuk raportohet për të lënduar. /Telegrafi/

TAGS