Po ju e njohët? Arbenita bën ndryshimin e papritur

Po ju e njohët? Arbenita bën ndryshimin e papritur

Ajo njihet për stilin e saj të veçantë, për pozat provokuese dhe për flokët shumë të gjata. Modelja Arbenita Ismajli është një prej emrave më të komentuar të momentit së bashku me të dashurin e saj Feron.

Të dy të suksesshëm në fushat me të cilat merren, si ajo ashtu edhe reperi. Arbenita është aktive në rrjete sociale dhe në fotot që poston bie në sy kujdesi i vazhdueshëm për flokët super të gjatë. Mirëpo nëpër media është duke qarkulluar një foto, ku Arbenita shihet me flokë më të shkurtër dhe i shkojnë edhe të tilla. Po juve si u duket?

TAGS