‘Po vjen Viti i Ri dhe ti prapë s’po lind’, Arbana Osmani i kthehet Xhemit: Kot nuk thonë, je…

‘Po vjen Viti i Ri dhe ti prapë s’po lind’, Arbana Osmani i kthehet Xhemit: Kot nuk thonë, je…

Moderatorja Arbana Osmani po e shijon shume kete periudhe te pritjes së ëmbël. Ajo do të bëhet së shpejti nënë për herë të dytë, por këtë herë është treguar shumë e rezervuar rreth shtatzënisë.Së fundmi, Arbana ka publikuar një foto krah djalit të saj Jonit dhe në sy ka rënë komenti i moderatores Xhemi Shehu. Teksa Arbana ka shkruar “Se di juve a ju ka ardhur gjë Halloëeen-i nja tre javë para apo vetëm mua?”, Xhemi ka komentuar: “Moj po vjen Viti i Ri dhe ti prapë s’po lind”.

Arbana i është është përgjigjur me humor moderatores, e cila është njëkohësisht dhe mikesha e saj e ngushtë. “Je gazmore si tip, kot s’thonë”, ka replikuar ajo. E sërish në krah i del Xhemit…

TAGS