Policia thyen rekord, për 24 orë shqipton 2366 tiketa në komunikacion

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se gjatë ditës së mërkurë ka shqiptuar 2366  tiketa në komunikacion.

Referuar raportit të Policisë, po ashtu gjatë ditës së djeshme kanë ndodhur 28 aksidente në komunikacion me të lënduar dhe 54 pa të lënduar.

Aksidente me fatalitet nuk ka pasur. /Telegrafi/