Premierë: Capital T dhe 2Po2 sulmojnë rivalët me “Ulu” (Video)

Premierë: Capital T dhe 2Po2 sulmojnë rivalët me “Ulu” (Video)

Capital T dhe 2Po2 kanë publikuar projektin e ri të tyre.

“Ulu” titullohet kënga e re e tyre e cila është pjesë e mixtape të ri të Kapos që publikohet në tetor.

Kënga është punuar nga Mixey në studion e Authentic Entertainment me tekst të vet reperëve.

Lexo po ashtu:

“Ulu” është një këngë pak më “gangsta” e reperëve që ka shumë thumba për rivalët e tyre dhe mund të konsiderohet si një goditje për rivalët.

Capital T pati një verë tepër të suksesshme me hitet si “Hatixhe” dhe “Pse po ma lun Lojën”. /Telegrafi/