“Princi e Princesha” vjen nga Shaqir Cërvadiku

“Princi e Princesha” vjen nga Shaqir Cërvadiku

18:03 |

Shaqir Cërvadiku ka publikuar këngën e re.

Shaqir Cërvadiku ka publikuar projektin e ri muzikor, të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Princi e Princesha”, ndërsa tema e këngës janë dasmat, saktësisht çifti i sapomartuar,

I ngjajshëm

Për teksitn e kësaj kënge u kujdes vetë këngëtari, ndërsa muzikën dhe orkestrimin e bëri Rrahman Kryeziu.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Princi e Princesha”, kënduar nga Shaqir Cërvadiku. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?v=XBCBKQ_xsEg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1ohs48C21yQE7gnBp9d_ed9CXgM0_Ac_l35SMQe3oRVDuaSiPGQMFhjPk

autor: Lajmi.net

18:03 |

TAGS