“Prishtina Fashion Nights” mblodhi në një vend kreatorë e emra të njohur të shoubizit

“Prishtina Fashion Nights” mblodhi në një vend kreatorë e emra të njohur të shoubizit
Tash esht Koha
10:17 | 26 Tetor 2019

U mbajt edhe këtë vit “Prishtina Fashion Nights”.

Në Prishtinë u organizua edhe këtë vit “Prishtina Fashion Nights”, ku u prezantuan koleksionet e reja, shkruan lajmi.net.

Kreatorët prezantuan koleksionet “Vjeshtë Dimër”, ndërsa të pranishëm ishin edhe emra të njohur të shoubizit.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni gjithçka rreth eventit “Prishtina Fashion Nights”. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS