Prishtina – Llapi, formacionet zyrtare

Prishtina – Llapi, formacionet zyrtare
14:57 | 11 Maj 2019

Prishtina dhe Llapi takohen mes vete në derbin e javës së 31-të të Superligës së Kosovës në futboll.

Elita e futbollit kosovar po përjeton një edicion emocionues, me tri skuadra pretendente për titull.

Në luftën e ashpër për titull janë edhe Prishtina me Llapin,që sot presin t’i japin kahje kampionatit.

Kjo ndeshje zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, dhe fillon nga ora 16:00.

Formacionet zyrtare:

Prishtina:

Llapi: Së shpejti…

/Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS