Publikohet “Doja” nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara

Publikohet “Doja” nga Flori Mumajesi dhe Arilena Ara
Tash esht Koha
19:00 | 19 Nentor 2019

Flori dhe Arilena e kanë lansuar projektin e përbashkët muzikor.

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Doja” titullohet kënga e cila është realizuar 3 vite më parë mirëpo u lansua në Youtube para pak minutash.

Ky projekt është punuar nga Darko Dimitrov, me tekst të Lindon Berishës.

Pranë një postimi në Instagram, Arilena e ka falënderuar Florin që thotë se i dha emocion kësaj kënge./Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS