Publikohet foto e ‘Zhades’ në bikini, kështu duket 

Publikohet foto e ‘Zhades’ në bikini, kështu duket 
22:24 | 14 Gusht 2019

Në rrjet po qarkullon një foto e ‘Zhades’ në bikini.

Aktorja e njohur Giovana Antonelli për publikun shqiptar njihet si ‘Zhade’ nga seriali ‘Clone’, shkruan lajmi.net.

Me rolin e saj ajo ka arritur të ”rrëmbej” shumë zemra, e sot me kalimin e viteve ende po shkruhet e komentohet për të.

Giovana është aktive në rrjete sociale e poston shpesh fotografi të ndryshme, qoftë edhe nga ato fotosesionet ku shfaqet joshëse.

Mirëpo fasave u intereson se si duket ajo kur ‘kapet’ nga paparacët dhe është e veshur në bikni.

Në rrjet po qarkullon një foto e tillë e saj./Lajmi.net/

TAGS