Publikohet lista e transferimeve të dështuara të kësaj sezoni në Premierligë

Publikohet lista e transferimeve të dështuara të kësaj sezoni në Premierligë

16:08 |

Shumë transferime, dhe madje të shtrenjta janë kryer në sezonin 2018/2019 në Premierligë.

Portali britanik ‘The Athletes Hub’, ka publikuar një listë me transferimet që dështuan këtë sezon në elitën e futbollit anglez, përcjell ‘lajmi.net’.

Kësaj liste i prinë mesfushori i Manchester United, Fred, që verën e kaluar iu bashkua ‘Djajve të Kuq’ nga Shakhtar Donetsk.

I ngjajshëm

Kepa Arrizabalaga i Chelsea dhe Denis Suarez i Arsenalit, vazhdojnë listën e lojtarëve që nuk patën performanca të mira këtë sezon në Premierligë.

Pjesë e kësaj liste janë edhe Yerry Mina (Everton), Andre-Frank Zambo Anguissa (Fulham), Jack Wilshere (West Ham), Maxine Le Marchand (Fulham), Alireza Jahanbakhsh (Brighton), Joe Hart (Burnley), Adama Diakhaby (Huddersfield), Ben Gibson (Burnley) y Mohamed Elyounoussi (Southampton)./Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

16:08 |

TAGS