Publikohet video e Rita Orës duke kërcyer me këngën ‘Si Bugatti’ të Gjikos dhe Skerdit

Publikohet video e Rita Orës duke kërcyer me këngën ‘Si Bugatti’ të Gjikos dhe Skerdit

Publikohet video e Rita Orës duke kërcyer me këngën ‘Si Bugatti’ të Gjikos dhe Skerdit

Rita Ora e ka ‘ndezur’ atmosferën me këngën ‘Si Bugatti’ të Gjikos dhe Skerdit.

Këngëtarja Rita Ora e cila po e vazhdon turneun e saj nëpër botë ka gjetur së fundmi pak kohë për t’u argëtuar, shkruan lajmi.net.

Një mik i saj e ka publikuar një video në të cilën Rita shihet duke kërcyer me këngën ‘Si Bugatti’ të dy emrave të njohur shqiptar, Gjikos dhe Skerdit.

Kënga “Si Bugatti” në kanalin zyrtar në Youtube deri tani ka grumbulluar 41 milionë klikime.

Kujtojmë se koncertin e fundit Rita e ka mbajtur në Milan të Italisë për të vazhduar më pas në vendet e tjera ku do të performojë./Lajmi.net/

TAGS