Publikohet videoja e Noizyt duke bërë ‘drift’ me Ferrati 

Publikohet videoja e Noizyt duke bërë ‘drift’ me Ferrati 

Noizy ka treguar aftësitë e tij si shofer.

Noizy pak minuta më parë publikoi një video në Instagram me makinën e tij të tipit Ferrari, shkruan lajmi.net.

Në videon e publikuar reperi nga Shqipëria shihet tek sa bën lëvizje akrobatike me makinën e tij luksoze.

Nuk përjashtohet mundësia që kjo video të jetë pjes e klipit të ri pasi që Noizy kishte paralajmëruar projekte të reja apo edhe ndoshta e ka bërë vetëm për qejf duke e pasur parasysh se ai është një prej rep artistëve që i kan ë qejf makinat dhe posedon shumë prej tyre nga më të shtrenjtat.

Ditë më parë u publikua kënga e fundit e tij e titulluar “Sekret i Bukur” dhe deri tani llogaritet si një sukses në bazë të klikimeve të grumbulluara./Lajmi.net/

TAGS