Puthje pasionante mes Kyliet dhe Travis tek avioni privat

Puthje pasionante mes Kyliet dhe Travis tek avioni privat

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë çift shumë i komentuar i shoubizit.

Kylie Jenner së fundi ka publikuar një fotografi në rrjete sociale, në të cilën shfaqet me partnerin e saj, Travis Scott, shkruan lajmi.net.

Çifti realizuan imazhin në shkallët e avionit privat, ku po udhëtonin në destinacionin e radhës.

Reperi po i dhronte puthje pasionante modeles, ndërsa ky imazh mori shumë pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, dyshja janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Stormi. /Lajmi.net/

TAGS