Qytetarët komentojnë fitoren e LVV-së në zgjedhjet e 6 tetorit

Qytetarët komentojnë fitoren e LVV-së në zgjedhjet e 6 tetorit
Tash esht Koha
20:14 | 11 Tetor 2019

Qytetarët kanë treguar se çfarë mendojnë për fitoren e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e 6 tetorit.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët janë pyetur rreth fitores së Vetëvendosjes në zgjedhjet e 6 tetorit, shkruan lajmi.net.

Ata kanë treguar se çfarë presin nga këto zgjedhje dhe se në cilat fusha mendojnë se do të pëqendrohet qeverisja e re.

Për të mësuar përgjigjet e qytetarëve në “VoxPop”, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS