Qytetarët zgjedhin këngën më të mirë mes “Zemër” dhe “Nuk e di”

Qytetarët zgjedhin këngën më të mirë mes “Zemër” dhe “Nuk e di”
Tash esht Koha
20:43 | 3 Maj 2019

Dhurata Dora dhe Soolking me këngën “Zemër” si dhe Nora Istrefi dhe Era Istrefi me “Nuk e di”, këtë periudhë kanë bërë bujë në tregun muzikor.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage” qytetarët janë pyetur se cili prej dy hiteve të fundit po iu pëlqen më shumë, shkruan lajmi.net.

Ata zgjodhën mes hitit të Dhurata Dorës dhe Soolking si dhe atij të Norës me Erën, madje treguan edhe se cilat mendojnë që janë veçantitë e këtyre këngëve.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të mësuar përgjigjet e qytetarëve. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS