Qytetarët zgjedhin mes Taynës dhe Melindës, këto janë përgjigjet e tyre

Qytetarët zgjedhin mes Taynës dhe Melindës, këto janë përgjigjet e tyre
20:24 | 21 Qershor 2019

Qytetarët kanë treguar se cilën prej dy rep-artisteve të njohura e pëlqejnë më shumë.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët janë pyetur se cilën zgjedhin mes Taynës dhe Melindës, shkruan lajmi.net.

Ata kanë treguar se kë prej tyre pëlqejnë, duke sqaruar se çfarë e bën të dallojë njërën prej tjetrës, që e pëlqejnë më shumë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të kuptuar përgjigjet e qytetarëve në “VoxPop”. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS