Reagimi epik i Ronaldos kur e sheh madhësinë e këpucës së Pau Gasol

Reagimi epik i Ronaldos kur e sheh madhësinë e këpucës së Pau Gasol

Cristiano Ronaldo i vizitoi zyrat qendrore të Nike në Barcelonë të mërkurën, rrugës për kthim nga Portugalia në Torino, transmeton Gazeta Express.

34-vjeçari pa këpucët e basketbollistit spanjoll të NBA-së, Pau Gasol, gjatë vizitës së tij dhe reagimi që pati kur kuptoi madhësinë e tyre, numër 50, ishte habitës.

Këtë e dëshmon edhe videoja mëposhtë. /Gazeta Express/

Cristiano reacciona a una zapatilla talla 50 de Pau Gasol | Diario As

Cristiano estuvo de visita en Barcelona, donde le dejaron unas zapatillas de Pau Gasol de la talla 50. El portugués le dejó un mensaje.

TAGS