Real Madrid dhe Barcelona po heqin dorë nga top talenti

Real Madrid dhe Barcelona po heqin dorë nga top talenti

Real Madrid dhe Barcelona kanë një shënjestër të përbashkët për këtë afat kalimtar veror.

Real Madrid dhe Barcelona janë të interesuar në transferimin e Joao Felix.

Madrilenët dhe katalonasit kanë vazhduar kontaktet me agjentin e talentit të Benficas, por këta të fundit i duan 120 milionë euro, përcjell lajmi.net.

Real Madrid dhe Barcelona janë të gatshëm të heqin dorë nga Felix, nëse skuadra portugeze nuk e ulë çmimin.

Të dy skuadrat nga La Liga janë të gatshme të paguajnë një shumë afro 70 milionë euro për shërbimet e talentit. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS