Reali e ‘bllokon’ Man Utd, ia tregon çmimin e Varanes

Reali e ‘bllokon’ Man Utd, ia tregon çmimin e Varanes

Real Madrid i ka dhënë një lajm të keq Manchester United.

‘Los Blancos’ i ka bërë të ditur Manchester Unitedit çmimin e mbrojtësi Raphael Varane.

Mbrojtësi francez është cak i ‘Djajve të Kuq’, që dëshirojnë transferimin e tij.

Mediet në Spanjë bëjnë të ditur se Real Madrid nuk do të lejojë largimin e Varane nëse ndonjë skuadër nuk paguan klauzolën e tij prej 500 milionë euro.

25 vjeçari që është fitues i Kupës së Botës me Francën, po pëlqehet shumë edhe nga Juventus, Bayern Munich dhe PSG./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS