Realizon fotosesion e lagur në det, Rita jep lajmin e mirë për fansat

Realizon fotosesion e lagur në det, Rita jep lajmin e mirë për fansat

18:14 |

Rita Ora ka realizuar fotosesion gjatë pushimeve në Turqi.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesion që e realizoi gjatë pushimeve, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u shfaq e veshur me një bluzë, e lagur në det, teksa nuk mbante fare veshur sytjena.

I ngjajshëm

Pranë këtyre fotografive atraktive, ajo njoftoi fansat se po vjen me diçka të re dhe për të ka punuar shumë kohën e fundit.

“Vera gati ka përfunduar por ne sapo po fillojmë. Mezi pres t’ju tregoj se çfarë kam punuar në Rona Park”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

18:24 |

TAGS