Reja shpall listen: Ja futbollistët e Kombëtares për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve

Reja shpall listen: Ja futbollistët e Kombëtares për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve

Eshtë publikuar mëngjesin e sotëm lista me emrat e futbollistëve që do të grumbullohen për dy sfidat e Ligës së Kombeve, atë me Bjellorusinë dhe Lituaninë. Trajneri i Kombëtares, Reja deklaroi sot se skuadra po kalon një moment të vështirë, por po punohet fort për tejkalimin e saj.TAGS