Remzie Osmani vihet në siklet kur detyrohet të zgjedh mes Shkurtes e Shyhretes

Remzie Osmani vihet në siklet kur detyrohet të zgjedh mes Shkurtes e Shyhretes

Remzie Osmani është vënë në siklet kur pyetet për dy artistet e mëdha, Shyhrete Behlulin dhe Shkurte Fejzën.

Këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani së fundmi ka zgjedhur në mes artisteve shqiptarë, shkruan lajmi.net.

E pyetur se kë zgjedh mes Shyhrete Behlulit dhe Shkurte Fejzës, Remzia jep përgjigjen epike që mund ta mësoni përmes stories së mëposhtme.

Ndryshe, Remzia këtë kohë ka qenë “IN”, në mediat shqiptare për shkak të dasmës së djalit të saj. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS