Remzie Osmani vihet në siklet përball Shyhrete Behlulit e Shkurte Fejzës

Remzie Osmani vihet në siklet përball Shyhrete Behlulit e Shkurte Fejzës

Remzie Osmani është vënë në siklet kur është pyetur të zgjedh mes Shyhrete Behlulit dhe Shkurte Fejzës.

Remzie Osmani ishte protagonistja e kësaj jave në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, mes tyre edhe Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli.

Në linkun e mëposhtëm nga minuta 4:50 mund të kuptoni përgjigjen e Remzies. /Lajmi.net/

[embedded content]

[embedded content]

TAGS