Reperi i njohur bëhet baba për herë të parë

Reperi i njohur bëhet baba për herë të parë
Tash esht Koha

22:52 |

Artisti i njohur ka shijuar ndjenjën e të qenit prind.

Kendrick Lamar reperi që për shumë kënd është ikonë e repit në Amerikë ka fituar epitetin baba për të parën herë pas lindjes së vajzës, shkruan Complex, transmeton lajmi.net.

Gjatë ditës së djeshme e fejuara e tij Whitney Alford solli në jetë vajzën, dhe ky lajm erdhi si një befasi për të gjithë pasi reperi është shumë i konservuar në jetën private.

I ngjajshëm

Rikujtojmë se Kendrick është autorë i shumë hiteve si: ‘The City’, “Humble”, “Loyalty”, dhe “Money Trees”. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

22:59 |

Tash esht Koha
TAGS