Reperi shqiptar pas ndarjes së Adeles nga burri: Gjithmonë ka qenë vajza e ëndrrave

Reperi shqiptar pas ndarjes së Adeles nga burri: Gjithmonë ka qenë vajza e ëndrrave
Tash esht Koha

Reperi shqiptar pas ndarjes së Adeles nga burri: Gjithmonë ka qenë vajza e ëndrrave

Reperi i njohur shqiptar ka habitur me deklaratën pas lajmit për ndarjen e këngëtares Adele nga bashkëshorti i saj.

Në mediet e huaja sot ka qarkulluar lajmi se këngëtarja me famë botërore Adele i ka dhënë fund martesës me Simon Konecki, shkruan lajmi.net.

Pasi mori këtë lajm, reperi Gashi ka habitur të gjithë me veprimin që bëri në Instagram.

Ai ka postuar një foto nga artikulli i “Billboard” ku shkruan “Adele dhe bashkëshorti i saj Simon Konecki janë ndarë”.

Mbishkrimi që i ka lënë fotos është “Dikush ju lutem t’i tregoni Adeles që gjithmonë ka qenë vajza e ëndrrave të mia”. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS