Reperi shqiptar realizon tatuazh në vendin delikat

Reperi shqiptar realizon tatuazh në vendin delikat

Gashi ka habitur të gjithë me pjesën e trupit që ka zgjedhur për të bërë tatuazh.

Gashi ka realizuar edhe një tatuazh të ri në trup, kësaj radhe në qafë, shkruan lajmi.net.

Ai këtë gjë e ka bërë të ditur përmes një videoje, të cilën e ka postuar në Instagram, ku shfaqet duke e realizuar tatuazhin.

Por, ashtu siç ndodh pothuasje çdo herë me postimet e reperit, edhe këtë herë ia u pendua dhe postimin e fshiu menjëherë nga Instagrami.

Për ndryshe, “My Year” titullohet projekti i fundit nga Gashi, i cili është pritur shumë mirë në publik. /Lajmi.net/

TAGS