Revista presitgjioze tregon se si do të duket Beckham kur të plaket

Revista presitgjioze tregon se si do të duket Beckham kur të plaket

David Beckham njihet tashmë si lojtari më seksi në botën e futbollit dhe jo vetë,.

Legjenda e Manchester United dhe e Real Madridit ishte zgjedhur nga ‘People Magazine’ si ‘Mashkulli më seksi’ në vitin 2015.

Anglezi nuk është vetëm i talentuar në futboll, por ai ka rrëmbyer zemrat e mijëra femrave me stilin unik të veshjes, përcjell lajmi.net.

Mirëpo, për ta lënë një shije të hidhur tek ai, është përkujdesur magazina tjetër ‘Four Four Two’, që ka sjell një imazh të Beckham kur të plaket.

Me flokë të rëna e të thinjura dhe me dhëmbë të rrallë, kështu e ka parashikuar magazina e njohur legjendën angleze kur të plaket. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS