Rihanna godet me të brendshme, është bërë një bukuroshe trashaluqe

Rihanna godet me të brendshme, është bërë një bukuroshe trashaluqe

Rihanna ka treguar anën e saj seksi në një këmishë dhe të brendshme “Savage x Fenty”

Pa dyshim ajo është njëra prej top yjeve muzikorë, derisa është emëruar edhe si “Humanistja e vitit” nga Universiteti i Harvardit më 2017, si një ndër femrat më të suksesshme në botë.

Për më shumë, Rihanna nuk është ndalur dhe pos këngës ajo shpesh është fytyrë marketingu për kompani të njohura.

Tashmë, një milionere nga Barbadosi – me ëmër të plotë Robyn Rihanna Fenty – është dukur e bukur, pak në pjesë derisa ka promovuar linjën e saj të brendshme “Savage x Fenty”, me disa foto në Instagram. /GazetaExpress/

TAGS