Rihanna në një film me reperin e njohur, zbulohen detajet

Rihanna në një film me reperin e njohur, zbulohen detajet

Këngëtarja nga Barbados, Rihanna po vijon karrierën edhe si aktore ku së fundmi do ta shohim në një film.

Përvecse një super këngëtare, ajo do të jetë pjesë e filmit më të ri “Guava Island” së bashku me reperin e njohur Childish Gambino, shkruan lajmi.net.

Gambino ka bërë të ditur me anë të një postimi se filmi do të publikohet ditën e shtunë, në datën 13 prill dhe do të mund ta shihni në ‘Amazon Prime’.

Ky film përshkruhet si një ‘thriller tropikal’ dhe skenari është shkruajtur nga vëllai i reperit, Stephen, i cili sipas ‘Vanity Fair’ është inspiruar nga filmat ‘City of God’ dhe ‘Purple Rain’.

Nga ana tjetër, Rihanna ka një stil të veçantë të muzikës dhe pëlqehet mjaft shumë nga publiku. /Lajmi.net/

TAGS