Rihanna sërish single, këngëtarja i jep fund lidhjes me miliarderin

Rihanna sërish single, këngëtarja i jep fund lidhjes me miliarderin

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder Hassan Jameel, tha një burim për “Us Ëeekly”.

Këngëtarja e hitit “Diamonds” dhe biznesmeni nga Arabia Saudite kishin një lidhje 3-vjeçare.

Për herë të parë çifti janë parë së bashku në 2017-n, por burimet këmbëngulnin se ata kishin qe

në prej muajsh të lidhur. Rihanna dhe ish-partneri I saj tashmë, janë parë shpesh dhe me pushime së bashku në vende të ndryshme të Europës, madje këngëtarja ka takuar dhe familjen e tij.

Por mesa duket, çifti ka vendosur ti japë fund lidhjes së tyre, ndërkohë ende nuk dihen arsyet e ndarjes.

TAGS