Rina Balaj në shtrat e veshur me minifund, në plan të parë vë këmbët seksi

Rina Balaj në shtrat e veshur me minifund, në plan të parë vë këmbët seksi

Rina Balaj në shtrat e veshur me minifund, në plan të parë vë këmbët seksi

Rina Balaj është shfaqur joshëse e veshur në të kuqe.

Rina Balaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur një bluzë të kuqe dhe një minifund me po të njëjtën ngjyrë, teksa u fotografua në shtrat.

Për ndryshe, “Ilegal” titullohet kënga e fundit nga Rina, e cila është pëlqyer nga fansat e saj. /Lajmi.net/

TAGS