Rina Balaj pozon nga shtrati

Rina Balaj pozon nga shtrati

Rina Balaj me foton publikuar gati zbulon pjesën intime.

Para pak çastesh Rina Balaj publikoj një fotografi në Instagram në të cilën duket tejet e ‘nxehtë’, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e publikuar Rina Balaj pozon me këmbët hapur gati për të zbuluar pjesën intime.

E veshur kështu Rina është paraqitur në një prej koncerteve të fundit të mbajtur, në të cilin mblodhi shumë publik.

Hiti i fundit i publikuar nga Rina titullohet “Ilegal” dhe numëron më shumë se tetë milionë klikime./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS