Rina Balaj provokon sërish e shtrirë

Rina Balaj provokon sërish e shtrirë

Rina Balaj erdhi edhe me një foto të re.

Reperja Rina Balaj kohëve të fundit ka publikuar shpesh foto profesionale, shkruan lajmi.net.

Dje me ndjekësit e ka ndarë një foto në të cilën shfaqej provokative e veshur shkurt dhe imazhin e kishte realizuar në shtret.

E sot Rina ka provokuar sërish me një tjetër pozë të cilën ka vendosur ta realizojë e shtrirë.

Rina Balaj po vazhdon sukseset e saj në muzikë dhe po pëlqehet nga publiku./Lajmi.net/

TAGS