Rita gati zbulon pjesët intime në fustanin e shkurtër e shtrirë në divan

Rita gati zbulon pjesët intime në fustanin e shkurtër e shtrirë në divan

Rita Ora pas koncertit të mbrëmshëm në Milano, ka publikuar një foto joshëse në Instagram.

Rita Ora po vazhdon me turneun e koncerteve në vende të ndryshme të Evropës, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi ka mbajtur koncert në Milano, ndërsa në rrjetin social Instagram ka ndarë me ndjekësit një imazh e veshur me fustan të shkurtër dhe këmishë të kuqe.

Fustani që kishte veshur ajo, rrezikonte që t’i dukeshin pjesët intime, pasi pozoi e shtrirë në divan.

Për ndryshe, pas Italisë, Rita ka udhëtuar për në Paris, ku edhe do të mbajë koncertin e radhës. /Lajmi.net/

TAGS