Rita merr gjithë vëmendjen me paraqitjen e fundit, kështu s’e keni parë asnjëherë

Rita merr gjithë vëmendjen me paraqitjen e fundit, kështu s’e keni parë asnjëherë
18:59 | 19 Shtator 2019

Rita Ora dukej krejt ndryshe në paraqitjen e fundit.

Rita Ora është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi postoi disa fotografi të reja, në të cilat u shfaq me një stil krejt ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Ajo kishte veshur një fund, bluzë shumëngjyrëshe dhe një pallto të gjatë, ndërsa flokët i kishte kapur.

Kujtojmë se Rita Ora ditë më parë njoftoi fansat që shumë shpejt do të sjell diçka të re. /Lajmi.net/

TAGS