Rita Ora i jep fund lidhjes me Andrew Garfield?

9 minuta më parë / E përditësuar

0Shares

Rita Ora thuhet se ka mbetur zemërthyer pas ndarjes së supozuar nga Andrew Garfield.

Thuhet se arsyeja e ndarjes së saj me Garfield-in ishte rreth privatësisë.

Rita Ora (Foto: Amy Sussman/Getty Images/Guliver)

Sipas raporteve, Garfield shprehu shqetësime rreth popullaritetit në rritje të këngëtares shqiptare dhe si rezultat vendosi ta ndërpresë romancën me të.

Një burim i tha The Sun: “Andrew u nda me të kohët e fundit dhe është i mërzitur pasi që kishin kaluar shumë kohë së bashku. Ata kaluan Krishtlindjen së bashku dhe Rita mendoi se gjërat po shkonin mirë mes tyre.

“Karriera e saj po shkon në rritje dhe jeton jetën e saj në qendër të vëmendjes, por ai i tha asaj se donte të drejtonte një jetë më private.

Andrew Garfield (Foto: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images/Guliver)

“Rita ishte përpjekur ta bënte këtë dhe e kishte ruajtur romancën e tyre jashtë mediave sociale por gjërat nuk funksiononin”.

I brendshmi shtoi se këngëtarja e hitit “Let you love me” ka përdorur turneun e saj në Australi si “zbavitje” nga ndarja.

Standard Online ka kontaktuar me përfaqësuesit e Rita Orës dhe Garfield për të marrë një koment lidhur me këtë ngjarje.

Rita Ora (Foto: Dia Dipasupil/Getty Images/Guliver)

Raportet për ndarje vijnë pas Ora tha se ajo “nuk kishte dikë në jetën e saj” vitin e kaluar, kur spekulimet e para u shfaqën për një romancë midis palëve.

Ajo u tha njerëzve se si ajo “nuk e di” atë që ajo po kërkon kur është fjala për burrat që i takon. /Telegrafi/

Rita Ora (Foto: Jon Kopaloff/Getty Images/Guliver)

TAGS