Rita Ora merr vëmendje me veshjen në dasmën e miqve të saj

Rita Ora merr vëmendje me veshjen në dasmën e miqve të saj

Rita Ora merr vëmendje me fustanin blu dhe flokët kaçurrela teksa shkon në dasmën e Marc Jacobs dhe Char Defrancesco.

Këngëtarja Rita Ora ishte në listën e mysafirëve të shumtë në dasmën e kreatorit, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Të shtunën, Rita Ora mori gjithë vëmendjen kur po largohej nga ndeja e Marc Jacobs dhe Char Defrancesco në Nju Jork.

28-vjeçarja u shfaq me stil të veçantë me fustanin shumëngjyrësh, ndërsa flokët i kishte bërë kaçurrele.

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova ka ndryshuar pamjen mbrenda natës.

Në dasmën e Marc Jacobs,  55 vjeç dhe Char Defrancesco, 37 vjeç ishin të ftuar edhe Kaia Gerber, Gigi dhe Bella Hadid. /Lajmi.net/

TAGS