Rita Ora merr vëmendjen e fotografëve e veshur me fustan të shkurtër

Rita Ora merr vëmendjen e fotografëve e veshur me fustan të shkurtër

14:45 |

Rita Ora u shfaq atraktive në paraqitjen e fundit.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat u shfaq me shumë sil, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër, të cilin e kishte kombinuar me sandale të zeza dhe kishte vënë doreza në duar.

I ngjajshëm

Fustani ishte i brendit “Miu Miu”, markë e cila ka lansuar koleksionin e ri të veshjeve.

Për ndryshe, këngëtarja shqiptare së fundi ka lansuar koleksionin e saj në bashkëpunim me “Escada”. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

14:46 |

TAGS